Czy feromony działają? - znany trener uwodzenia Robert Marchel o feromonach - FeroBlog | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

Czy feromony działają? – znany trener uwodzenia Robert Marchel o feromonach

Opublikowane przez dnia mar 7, 2014 w opinie, video | 0 komentarzy


„po tym była sytuacja, w której poszedłem do klubu z dziewczyną, którą jeszcze słabo znałem i… ta dziewczyna nie mogła się po prostu ode mnie odkleić..”

to są słowa Roberta Marchela znanego trenera uwodzenia, który opublikował swoją opinię video o feromonach.

Osobiście świat uwodzicieli nie jest mi dobrze znany, żeby nie powiedzieć obcy. Feromonów również do uwodzenia nie stosuję i nigdy nie stosowałem, aczkolwiek nie jest tajemnicą, że są powszechnie stosowane w tym celu. W tym temacie za wiele powiedzieć nie mogę i tym bardziej cieszy mnie fakt, że ktoś z „tamtego świata” postanowił wziąć feromony pod lupę i podzielić się swoją, jak utrzymuje, niezależną opinią.

Pogrzebałem trochę w sieci kim jest tak w ogóle Robert Marchel. To co znalazłem, to: trener uwodzenia i to dość znany, ponieważ we własnej osobie pojawił się w „Dzień Dobry TVN”, to jego strona: http://jakzdobywac.pl/, a dowiedziałem się o nim z YT, gdzie aktywnie dodaje video poradniki o szeroko rozumianym uwodzeniu: http://www.youtube.com/user/RobertMarchelTV/.

 

Z resztą o czym tu mówić, opinia jest obiektywna i krytyczna, zobacz sam:

 

Robert testował feromony Pheromax i NPA 

The following two tabs change content below.
Morgan
Pasjonat samorozwoju i optymalizacji życia. Odkąd odkrył feromony nie rozstaje się z nimi nawet na krok. Pewnego dnia postanowił pisać o feromonach i FeroBlog jest tego efektem.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>