The Edge - Najlepsze feromony do biznesu - FeroBlog | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

The Edge – Najlepsze feromony do biznesu

Opublikowane przez dnia cze 29, 2015 w Bez kategorii | 0 komentarzy


The Edge – Najlepsze feromony do biznesu

biznes-e

Lepszy kontakt z klientem, większa pewność siebie, otwartość kontrahenta, szacunek i uznanie. The EDGE Man uczyni z Ciebie biznesowego samca Alfa!

edge-2

Gdy spotykasz się z klientem, czasami masz tylko kilka minut, by uchwycić jego uwagę i zrobić na nim piorunujące wrażenie. Od tego jak na niego wpłyniesz zależy Twój wynik. Większość sprzedawców stosuje techniki zaczerpnięte z popularnych książek, szkoleń, które znają wszyscy. Te utarte metody są coraz mniej skuteczne.

Liczy się wszystko. Liczy się Twoja postawa, sposób bycia, to, jak jesteś ubrany czy nawet to, jak pachniesz. Liczy się pierwsze wrażenie, jakie robisz na drugiej osobie. Skuteczni sprzedawcy wykorzystują dodatkowe możliwości, które dają im markowe feromony. Feromony to narzędzie wpływu na podświadomość drugiego człowieka. To sposób, aby kierować decyzjami klientów tak, jak nie robi tego żaden zwykły sprzedawca.

 

Poznaj The Edge, najlepsze feromony do Biznesu »

 

The following two tabs change content below.
Morgan
Pasjonat samorozwoju i optymalizacji życia. Odkąd odkrył feromony nie rozstaje się z nimi nawet na krok. Pewnego dnia postanowił pisać o feromonach i FeroBlog jest tego efektem.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>