Które feromony wybrać? - FeroBlog | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

Które feromony wybrać?

Opublikowane przez dnia mar 14, 2016 w Artykuł, porady | 0 komentarzy


Które feromony wybrać?

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY PRODUKTAMI?

 

  • PHEROMAX – idealny do uwodzenia, do klubu, na imprezy. Silnie wpływa na Twoje otoczenie.
  • NPA oraz The EDGE – wpływa nie tylko na otoczenie, ale również w dużym stopniu na Ciebie – zwiększa Twoją pewność siebie, stanowczość i asertywność, a także poprawia poczucie humoru. Jeżeli zależy Ci na tym, aby być bardziej przebojowym, towarzyskim, zabawnym, aby być liderem grupy, wybierz właśnie te produkty. Są idealne nie tylko podczas uwodzenia, ale również, na co dzień, gdy pragniesz być osobą bardziej przebojową, pewną siebie i asertywną.
  • BTB, Chikara, Relationship Magic, Perfect Ten – to produkty bardziej uniwersalne, przeznaczone nie tylko do uwodzenia, ale również do stosowania na co dzień – podczas załatwiania ważnych spraw w urzędach, w bankach, w pracy, podczas ważnych rozmów biznesowych, itd.
  • Relationship Magic jest produktem dodatkowo zalecanym do stosowania w związku. Do wzbudzenia dawnej namiętności, czułości i pożądania.

Zobacz całą gamę feromonów »

 

 

The following two tabs change content below.
Morgan
Pasjonat samorozwoju i optymalizacji życia. Odkąd odkrył feromony nie rozstaje się z nimi nawet na krok. Pewnego dnia postanowił pisać o feromonach i FeroBlog jest tego efektem.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>