Najlepsze feromony - jak wybrać? | Feromony-opinie.pl | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

Jak wybrać najlepsze feromony dla siebie?

Opublikowane przez dnia gru 6, 2013 w Artykuł, porady | 0 komentarzy


Jak wybrać najlepsze feromony dla siebie?

Jakie są najlepsze feromony?

Jeszcze przed tym kiedy zaczęła się moja przygoda z feromonami, a było to dobre kilka lat temu, nie miałem zbyt dużo gotówki, aby pozwolić sobie na zakup produktu, który nie spełniłby moich oczekiwań.

Fascynacja feromonami ścierała się z chłodnym racjonalnym podejściem, więc potrzebowałem kupić najlepsze feromony dostępne na rynku, które odpowiadałyby moim potrzebom, ale które nie kosztowałyby mnie kilkaset złotych. Wtedy jeszcze nie byłem świadomy tego, że są feromony i feromony, myślałem że flakony z tymi „magicznymi” substancjami różnią się co najwyżej zapachem i opakowaniem. Zacząłem więc sugerować się głównie ceną i to był błąd.

 

jak wybrac najlepsze feromony

 

 

Najlepsze feromony, to nie tanie feromony…

Na początku zakupiłem najtańsze z możliwych z FM group, no i tu pojawiło się pierwsze rozczarowanie. Mogłem już wtedy stwierdzić, że „feromony nie działają”, ale to nie byłoby do mnie podobne.

Zacząłem więc zgłębiać temat i tym razem trochę odłożyć i nie oszczędzać, więc kolejnego zakupu dokonałem na feromony.pl. W ruch poszedł Pheromax, no i to było prawie to czego szukałem, ewidentnie wpływały na otoczenie jak i na mnie bardzo pobudzająco. Nie pasowało mi wtedy jednak regularne wydawanie 260zł za flakonik (fakt, starczał na kilka miesięcy, ale wtedy to była jeszcze dla mnie zbyt duża kwota).

Wybrałem się do innego sklepu, aby po prostu kupić sprawdzone feromony, ale tańsze. Wybrałem Love&Desire. Opinie sugerowały, że super, ale według mnie przy Pheromaxie wypadają krucho.

 

Najlepsze feromony, to te dopasowane do Ciebie

Napisałem wyżej, że Pheromax był prawie tym czego szukałem. Tu też zasugerowałem się ceną i pomyślałem „wybiorę najdroższy”, ale zapomniałem o przeznaczeniu. Dla mnie najważniejsze było, aby feromony dały mi pewność siebie i dominację w grupie, a Pheromax jest idealny w uwodzeniu (przetestowane ;) ). Po kilku latach prób i błędów dobrałem swoją idealną kompozycję, aby wytworzyć wokół siebie aurę dominacji dzięki feromonom – jest nią NPA + BTB. I są to dla mnie najlepsze feromony!

Jeżeli stoisz przed wyborem zakupu swoich pierwszych i najlepszych feromonów i wahasz się pomiędzy tanie, albo drogie, to wybierz drogie, ale sprawdzone feromony, a następnie wybierz te, które spełnią Twoje oczekiwania. Najgorsze co możesz zrobić w momencie kiedy nie możesz sobie pozwolić na nieudane zakupy, to wybrać feromony tanie,  one po prostu nie zawierają feromonów(!), ale ten temat rozwinę kiedy indziej.

The following two tabs change content below.
Morgan
Pasjonat samorozwoju i optymalizacji życia. Odkąd odkrył feromony nie rozstaje się z nimi nawet na krok. Pewnego dnia postanowił pisać o feromonach i FeroBlog jest tego efektem.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>