Jak feromony łączą się z perfumami? - FeroBlog | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

Jak feromony łączą się z perfumami?

Opublikowane przez dnia lis 25, 2013 w Artykuł, uwodzeniezapachem | 2 komentarzy


Jak feromony łączą się z perfumami?

To, że feromony uwodzą, wie każdy. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że stosowanie feromonów niesie ze sobą dodatkowe, unikalne korzyści…

kobieta perfumy i feromony

O czym nie wszyscy jeszcze wiedzą – feromony są utrwalaczami zapachu. Nałożone na skórę wraz z Twoimi perfumami, sprawią, że zapach nabiera większej trwałości i dłużej utrzymuje się na skórze.

 

Co więcej, mają wpływ na sam zapach. To niesamowita właściwość feromonów, którą czuję nawet teraz, wąchając kilkukrotnie nadgarstek, przy okazji pisania tego tekstu. Mam na sobie akurat odpowiednik zapachu Armani, Mania. Naprawdę udany. Ale feromony dodają mu czegoś, czego ani odpowiednik ani oryginał nie ma. To, jak dodatkowy poziom głębi, zmysłowości, przyciągania ukryty niejako pod samym zapachem.

 

Zmiana ta jest subtelna, ale wyraźnie zmienia się odbiór. Sam zapach jest upajający. Kiedy powącha się go kilka razy – po prostu chce się do niego wracać. I w zasadzie trudno przestać. Dlatego co kilka zdań znowu go wącham, próbując jakoś uchwycić ten niezwykły niuans. Ale nie da się tego zrobić słowami. To po prostu trzeba poczuć…

 

- Zobacz również pierwszy wpis tego autora: Dobieranie Zapachu »

The following two tabs change content below.
Nikodem Morpheus

Nikodem Morpheus

Ekspert komunikacji interpersonalnej i specjalista w dziedzinie stylizacji zapachowej.

2 Komentarze

  1. przez długi czas korzystałem z fero bez żadnych perfum. Wydawało mi się, że jeśli ja ich nie czuję, to inni również. Była to błędna teoria. Są ludzie – w tym ja – którzy nie wyczuwają w ogóle feromonów, ale są i tacy, którzy czują je bardzo intensywnie, dlatego przykrycie feromonów perfumami to nie dodatek, ale KONIECZNOŚĆ.

  2. Witam.
    Potwierdzam informacje zawarte w artykule. Robie w taki sposób, że do flakoniku o pojemności 5ml zakupionego na stronie feromony.pl wlewam 1ml Pheromaxu i uzupełniam swoimi perfumami.
    Mieszanka zabójcza, Pheromax w niesamowity sposób zmienia moje perfumy, niby bardzo subtelnie, ale jednak efekt jest piorunujący.
    Co do trwałości to również prawda. Zapach nie dośc, że bardziej intensywny, to jeszcze utrzymuje się znacznie dłużej.

    pozdrawiam

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>