Feromony Chikara - opinia Bartka - FeroBlog | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

Feromony Chikara – opinia Bartka

Opublikowane przez dnia gru 13, 2013 w męskie, opinie, Produkty | 0 komentarzy


Feromony Chikara  – opinia Bartka

Feromony w walce z nieśmiałością?

 

Moja opinia będzie dotoczyła feromonów Chikara, które w ostatnim roku stosuje niemal codziennie w kontaktach z klientami. Nie mniej jednak cała moja feromonowa historia rozpoczęła się przeszło 8 lat temu, kiedy w wieku 17, może 18 lat szukałem sposobów, aby poradzić sobie z nieśmiałością. Pamiętam jak dziś kiedy znalazłem się na stronie feromony.pl i byłem zafascynowany magicznymi właściwościami tych specyfików (szczerze powiedziawszy to jeszcze wtedy nie do końca byłem świadomy tego, że moje ciało wytwarza feromony naturalnie :P). Nie interesowało mnie wpływanie feromonami na innych. Dzięki feromonom chciałem poczuć się pewnie wśród ludzi.

Jako małolat nie miałem zbyt dużych funduszy i wydanie 200, czy 300 zł na 15ml specyfiku, którego nigdy wcześniej nie testowałem – było to wtedy opcją nierealną. Zdecydowałem się więc na feromony Relationship ze względu na przystępną cenę. Kiedy dwa dni później pierwszy raz powąchałem feromony wiedziałem, że to nie ściema :) Moje samopoczucie wskoczyło na wyższy poziom, a kąciki ust same ciągnęły w stronę uszu.

 

 

feromony chikara opinia bartka

Feromony Chikara w życiu zawodowym.

Od tamtej pory minęło wiele lat, a moje życie zawodowe pchnęło mnie w stronę bezpośredniego kontaktu z klientami. Moimi klientami są osoby chcące zainwestować pieniądze w promocję własnej firmy w Internecie. Takie spotkanie dla mnie nie jest już stresujące, ale dla klienta tak i zanim werbalnie i niewerbalnie uda mi się zbudować zaufanie i skierować rozmowę na przyjacielski ton, to mijają długie godziny, a najczęściej potrzeba wręcz kilku spotkań. Nie wiem czy masz bezpośredni kontakt z klientami, ale na pewno wiesz, że najlepiej dogaduje się z osobami nadającymi na tych samych wibracjach. Przypomniały mi się wtedy feromony i postanowiłem przetestować je w środowisku sprzedażowym.

feromony chikara flakonWybrałem do tego celu feromony Chikara. Już nie byłem tak nakręcony jak kiedyś, ale moja obserwacje były jednoznaczne. Droga do zbudowania zaufania i złapania porozumienia z klientem zdecydowanie się skróciła. Nie jest tak, że nagle w ciągu minuty dochodzi do zawarcia umowy i wystarczy tylko moja obecność. Przewaga polega na tym, że ludzie uważniej Cię słuchają, są mniej krytyczni i nieufni, a Ty sam pod wpływem feromonów czujesz się bardziej pobudzony i empatyczny, dążysz do zawarcia więzi, a nie tylko do zawarcia umowy.

„Feromony powinny być zakazane” gdyby nie to, że…

Skłamałbym jednak, gdybym powiedział że feromony Chikara są skuteczne w 100%. Musisz pamiętać, że reakcji na feromony spodziewasz się od ludzi, a z moich obserwacji wynika, że nie każdy reaguje na feromony jednakowo. I bardzo dobrze, bo gdyby było inaczej to według mnie feromony powinny być zakazane ;)

 

Feromony polecam osobom, które chcą zwiększyć pewność siebie, a nie polecam… mojej konkurencji ;)

 

Autorem opinii jest Bartek, webdesigner i pozycjoner z Wrocławia, który stosuje feromony w celach biznesowych od prawie roku.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>