Dobieranie zapachu - Feromony-opinie.pl | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

Dobieranie Zapachu – PROLOG

Opublikowane przez dnia lis 20, 2013 w Artykuł, uwodzeniezapachem | 0 komentarzy


Dobieranie Zapachu – PROLOG

kobieta perfumy zapach

Z dobieraniem zapachu jest, jak z dobieraniem partnerki albo partnera. To spore wyzwanie. Tak samo jak z ludźmi – nie z każdym będzie nam po drodze. Co gorsza – nawet jeśli perfumy robią dobre wrażenie, mają ładne opakowanie, a nawet fajnie pachną – nie znaczy to jeszcze, że będzie tak samo na naszej skórze. Zapach trzeba poznać.

 

Pierwszy zapach perfum po otwarciu flakonika, tak zwany akord głowy…

to zdecydowanie za mało. To, co czujesz jako pierwsze, najszybciej się ulatnia. Jest jak wygląd, który przyciąga, ale jeszcze za mało mówi nam o tej drugiej osobie.

 

Wkrótce po nim przychodzi akord serca…

Jeśli on nas poruszy, wówczas dopiero jesteśmy bliżej celu. To, jak zauroczenie. Tym etapem można się zachwycić, poczuć go, zapamiętać.

 

Jednak to, co stanowi prawdę o perfumach to ich baza.

To jest to, co nam towarzyszy, kiedy ulotnią się nuty serca. To jest zapach, który utrzymuje się najdłużej na naszym ciele. To ta część kształtuje  tożsamość i działa najintensywniej.

 

Szukanie perfum dla siebie to nie tylko odpowiedź na pytanie, jakiego zapachu szukamy. To przede wszystkim odpowiedź na pytanie, jaką kobietą bądź jakim mężczyzną chcesz być.

 

Zapach idealny to taki, który będzie przyjemny i dopasowany na każdym z etapów odkrywania siebie. Takiego zapachu szukamy. Takie perfumy chcemy znaleźć. Wyselekcjonowaniem takich właśnie olfaktorycznych kreacji zajmuję się od lat, a odpowiedni dobór i połączenie zapachu z osobowością stanowi za każdym razem niezwykłą przygodę.

 

W tekstach na stronie www.FeroBlog.pl będę się dzielił sekretami tej niemal magicznej specjalizacji. Jestem Nikodem Morpheus. Będę Twoim przewodnikiem po świecie gdzie przyjemność miesza się z fascynacją i ulatnia się w woni doskonałego połączenia, którą uraczysz swoje otoczenie…

 

Do przyjemności!

The following two tabs change content below.
Nikodem Morpheus

Nikodem Morpheus

Ekspert komunikacji interpersonalnej i specjalista w dziedzinie stylizacji zapachowej.

0 Komentarzy

~ powiązane artykuły:
  1. Jak feromony łączą się z perfumami? - Feromony-opinie.pl | Feromony-opinie.pl - […] Zobacz również pierwszy wpis tego autora: Dobieranie Zapachu » […]

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>