Czy feromony działają? - opinia Nikodema - FeroBlog | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

Czy feromony działają? – opinia Nikodema

Opublikowane przez dnia kwi 28, 2014 w opinie, video | 1 komentarz


Nikodem dzieli się swoją opinią feromonach

„Byłem autentycznie zaskoczony tym, że zauważyłem efekt, a byłem zaskoczony tym bardziej, że nie spodziewałem się efektu tak intensywnego” - to słowa Nikodema, który opowiada o swoim pierwszym kontakcie z feromonami.

 

Nikodema, możesz już znać z artykułów, które publikuje na FeroBlog.pl w dziale „Uwodzenie Zapachem„. Tym razem możesz zobaczyć, a przede wszystkim wysłuchać jego prywatnej opinii o feromonach (dokładnie chodzi o Pheromax)

The following two tabs change content below.
Morgan
Pasjonat samorozwoju i optymalizacji życia. Odkąd odkrył feromony nie rozstaje się z nimi nawet na krok. Pewnego dnia postanowił pisać o feromonach i FeroBlog jest tego efektem.

1 Komentarz

  1. Ja również szczerze mówiąc byłem dość zaskoczony kiedy pierwszy raz wypróbowałem feromonów.No nie powiem – nie wierzyłem początkowo w ich działanie. Kupiłem nieco dla hecy jednak już pierwszego dnia wiele kobiet z mojej pracy sprawiło mi wiele komplementów o zapach. No i rozmowy wydawały się fajniejsze.
    Na imprezie również – nigdy nie narzekałem na powodzenie ale mogłem stwierdzić, że laski naprawdę chętnie dawały się bajerować.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>