Feromony Opinie - blog z opiniami o feromonach | Feromony-opinie.pl | FeroBlog
Pages Menu
Categories Menu

„Feromony Opinie” – blog z opiniami o feromonach

Opublikowane przez dnia lis 15, 2013 w Bez kategorii, fero | 0 komentarzy


„Feromony Opinie” – blog z opiniami o feromonach

Feromony Opinie?

czyli gdzie jesteś i co tu znajdziesz?

Feroblog.pl powstały po to, aby dać jasny obraz  i przegląd wszystkich produktów feromonowych, jakie możesz aktualnie znaleźć na rynku.

 

Tylko autentyczne opinie o feromonach

Wiedza tu zgromadzona bazuje tylko i wyłącznie na indywidualnych opiniach użytkowników feromonów, a nie na informacjach dostarczanych nam przez sprzedawców. W kontraście do autentycznych opinii pojawiać się również będą artykuły pisane przez ekspertów, które wyposażą Cię w unikalną i sprawdzoną wiedzę w temacie feromonów.

 

Kto jest autorem Feroblog.pl?

Ja się nazywam Morgan i to jest mój pseudonim, którym się tutaj posługuję. Dlaczego nie chcę ujawniać swojego imienia i nazwiska? Powód jest bardzo prosty – nie chcę, aby ktoś z moich znajomych,  przełożonych, czy współpracowników trafił na tego bloga i dzielił nasze relacje przez to, że stosuje feromony. Jest to moja intymna i prywatna sprawa, którą chcę zachować dla siebie jako mój mały sekret i przewagę w kontaktach z innymi.

Możesz teraz pomyśleć: „Czy to znaczy, że stosując feromony robię coś nie tak? Czy to jest złe?” Absolutnie tak nie jest, a wręcz przeciwnie! Jeżeli  myślisz o stosowaniu feromonów, to znaczy, że z jakiegoś powodu chcesz poprawić swoje relacje z innymi. Czy są to kontakty biznesowe, sprawy sercowe, czy zwykłe dodanie sobie większej pewności siebie, to nie ma to znaczenia, ponieważ feromony na Twojej skórze przyciągają tylko dobre rzeczy, wywołując w ludziach pozytywne emocje. To tak samo jak z iluzją, możesz się jej nauczyć i zaskakiwać swoich znajomych trikami, których nie potrafią racjonalnie wytłumaczyć. Do czasu kiedy nie odkryją sekretu, lub sam go nie zdradzisz będą się dobrze czuć w obecności tej „magii”. Pomyśl, czy magia byłaby magią, gdybyś zdradził jej sekret? Wtedy byłaby to zwykła sztuczka, budząca raczej politowanie niż zachwyt.

Feromony odmieniły moje życie na lepsze i wiem, że mogą odmienić również Twoje, czy każdej osoby która czyta ten pierwszy wpis na tym blogu. Traktuję je jednak jak pilnie strzeżony sekret i żebym mógł się dzielić z Tobą moim doświadczeniem, muszę zastosować inny trik, założyć czapkę niewidkę i przybrać drugą tożsamość.

 

 

PS Jeżeli chcesz się podzielić swoją opinią, albo artykułem na łamach tego bloga, to poniżej znajdziesz odpowiedni link:


feromony opinie test

The following two tabs change content below.
Morgan
Pasjonat samorozwoju i optymalizacji życia. Odkąd odkrył feromony nie rozstaje się z nimi nawet na krok. Pewnego dnia postanowił pisać o feromonach i FeroBlog jest tego efektem.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>